Zarządzanie

Sprawny i gotowy do lotu

Posiadamy duże doświadczenie w zarządzaniu Ciągłą Zdatnością do Lotu. To właśnie terminowe wykonywanie wszystkich czynności związanych z planową obsługą techniczną, oraz wszelkich usterek technicznych pozwala zminimalizować czas obowiązkowych obsług statku powietrznego. Ponadto dbamy o cała dokumentację helikoptera niezbędną w procesie eksploatacji środka transportu zgodnie z obowiązującymi przepisami. W rezultacie zamawiamy niezbędne części zamienne i z wyprzedzeniem informujemy Klienta o zbliżających się pracach obsługowych.

Ściśle określone, restrykcyjne procedury, przepisy i wymogi regulują kwestię użytkowania oraz obsługi technicznej śmigłowca. Normy te publikowane są zarówno przez władze lotnicze, jednostki certyfikujące, jak i producentów maszyn, podzespołów. Co istotne, podlegają one nieustannym aktualizacjom i zmianom, a ich przestrzeganie to jeden z istotnych warunków Ciągłej Zdatności do Lotu.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą w dziedzinie pilotażu i obsługi serwisowej, chcemy zagwarantować Państwu profesjonalną pomoc w zarządzaniu Ciągłą Zdatnością do Lotu. Nasza wykwalifikowana kadra regularnie analizuje wszystkie nowe przepisy i ukazujące się publikacje dotyczące śmigłowców, dlatego powierzając nam zarządzanie swoją maszyną, macie Państwo pewność, że jej dokumentacja będzie na bieżąco aktualizowana. Ponadto dopełnimy wszelkich formalności w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego, a także przetłumaczymy instrukcję i całą dokumentację na język polski.

Fachowy zespół licencjonowanych mechaników lotniczych zagwarantuje terminową, sprawnie wykonywaną obsługę inżynieryjną, zgodną ze specjalnie opracowanym Programem Obsługi Technicznej. Wszystkie prace zostaną zaplanowane odpowiednio wcześniej, a serwis przygotowany tak, by zaoszczędzić Państwu kłopotu. Niezbędne części i podzespoły sprowadzimy, jeszcze przed pojawieniem się Państwa śmigłowca w naszym centrum, dzięki czemu czas potrzebny na obsługę techniczną skróci się do minimum.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich użytkowników śmigłowców: klientów indywidualnych, firm, instytucji państwowych i innych. Z Horizon Air Services Wasz śmigłowiec będzie zawsze w pełni sprawny i gotowy do lotu.

 

Posiadamy certyfikat PL.CAMO.0027 – Zobacz certyfikat

Shopping Cart