Akcesoria

Mamy doskonałe rozeznanie

Cenimy bezpieczeństwo oraz komfort naszego Klienta, zarówno w powietrzu jak i na ziemi, dlatego proponujemy Państwu doradztwo przy zakupie holownika umożliwiającego wciąganie śmigłowca do hangaru, nawigacji GNS, radaru antykolizyjnego TCAS, słuchawek z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych z pokładu śmigłowca oraz przy wyborze wielu innych, profesjonalnych urządzeń.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w lotnictwie śmigłowcowym, mamy doskonałe rozeznanie, jeśli chodzi o asortyment znajdujący praktyczne zastosowanie podczas lotu, a także hangarowania maszyny. Ilość przetestowanych przez zespół Horizon Air Services modeli i typów poszczególnych akcesoriów pozwala nam z łatwością dobrać sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Świetne rozeznanie rynku sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, najbardziej wyszukanym zleceniom i sprowadzić nawet te urządzenia renomowanych marek, które nie są dostępne w Polsce.

Poza tym kompleksowo zajmujemy się modyfikacją i modernizacją wyposażenia w śmigłowcach naszych Klientów. Zapewniamy pomoc przy wyborze i zakupie akcesoriów, jak również gwarantujemy profesjonalnie przeprowadzony montaż zgodnie z najwyższymi standardami.

Jeśli przekonały Państwa nasze kompetencje, wiedza, doświadczenie i jesteście zainteresowani usługami oferowanymi przez Horizon Air Services, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy potrzebnych informacji, doradzimy w razie wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Shopping Cart