Horizon Air Services

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe doradztwo przy wyborze, zakupie i doposażeniu śmigłowców, zajmujemy się też szeregiem spraw logistycznych, związanych z użytkowaniem helikopterów. Nasze usługi są skierowane do osób, które myślą o zakupie śmigłowca i cenią sobie profesjonalizm. Udowadniamy, że użytkowanie helikoptera wcale nie musi być uciążliwe i drogie dla właściciela, jeśli tylko zdecyduje się skorzystać z pomocy fachowców.

 

Wieloletnie
doświadczenie


W branży lotniczej posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Nasza spółka to grupa pasjonatów, licencjonowanych pilotów i inżynierów lotnictwa, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami chcą podzielić się z innymi entuzjastami podniebnego świata.

Zajmujemy się nie tylko szkoleniem przyszłych pilotów, ale też serwisem technicznym maszyn oraz zarządzaniem w lotnictwie. W tych dziedzinach możemy poszczycić się wieloletnią praktyką zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.

Współpracujemy z uznanymi na całym świecie producentami śmigłowców: Enstrom Helicopter Corporation, Robinson Helicopter Company, Airbus Helicopters, Hélicoptères Guimbal oraz Bell Helicopter Textron.

Po prawej zdjęcie z Gali Osobowości i Sukcesy roku 2019. Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.


 

horizon

Henryk Gołębiewski oraz Artur Sobótka - Gala Osobowości i Sukcesy roku 2019

LOTY ZAPOZNAWCZE

Już od 150zł za osobę! Zapisz się teraz
 

Maksimum komfortu


To co nas wyróżnia to profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług, dlatego naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić maksimum komfortu. Ponadto nieustannie zabiegamy o rozwój naszej firmy. Wiemy, że jedną z kluczowych kwestii w powietrzu jest bezpieczeństwo, dlatego w Horizonair szczególnie dbamy o najwyższe standardy lotnicze. Staramy się też, każdego z Klientów traktować priorytetowo.

Jeśli przekonały Państwa nasze kompetencje, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.


POZNAJ OFERTĘ
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 609 467 500


ZADZWOŃ
polski